USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Joao Pessoa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa

ex. House In Joao Pessoa, South Coast, With Air Conditioning

Vroegtijdige boeking
2026-09-24
2026-09-25

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

27

Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa is gesitueerd op 4 km van het Jacarape strand en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

Centro de Convenções de João Pessoa is binnen 10 minuten rijden hier vandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Gramame Beach, gelegen op 4,1 km afstand.

Dit vakantiehuis heeft uitzicht op de straat.

Een complete keuken, samen met een eethoek buiten, zijn beschikbaar om te dineren. Deze villa ligt niet ver van Padaria Cristo Rei I, waar gasten kunnen genieten van verschillende maaltijden. Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa biedt toegang tot Train treinstation, binnen 20 minuten rijden hier vandaan.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Terras

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Is er Wi-Fi in Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa?

    Ja, Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa biedt wifi aan.
  • Is er een keuken in Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa.
  • Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa.
  • Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa?

    Gasten van Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa hebben uitzicht op de straat.
  • Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in João Pessoa zijn het Gramame Beach en het Jacarape strand, die respectievelijk op 4 en 4,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is Centro de Convenções de João Pessoa (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-24
2026-09-25

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Em Joao Pessoa Litoral Sul Com Ar-Condicionado Villa, Brazilië

Rua Dos Quilombos, 48, João Pessoa, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotels-joao-pessoa.com

All rights reserved